• 14:00 - otwarcie recepcji
  • 17:30 - zakończenie pracy recepcji
  • 17:30 - próba scholi i przygotowanie liturgiczne
  • 18:00 - Otwarcie Spotkania Młodych, Eucharystia inauguracyjna
  • 19:30 – Kolacja
  • 20:30 – Przyjdz- Nabożeństwo wprowadzające
  • 23:00 - cisza nocna
  • 7:00 - pobudka
  • 8:00 - śniadanie
  • 9:00 – Litania do Ducha Świętego
  • 9:30 - procesja eucharystyczna do Ogrodu Eden - Adoracja Najświętszego Sakramentu
  • 9:45 - konferencja I: ks. Bp Zbigniew Kiernikowski
  • 10:30 – Nabożeństwo pokutne
  • 11:45 - próba scholi
  • 12:00 - przygotowanie liturgiczne i okazja do spowiedzi
  • 12:15 - uroczyste przywitanie ikony MB Łaskawej
  • 12:30 - Eucharystia
  • 14:00 - obiad
  • 15:15 - Koronka do Miłosierdzia Bożego (Ogród Eden)
  • 15:30 – konferencja II: Jan Pospieszalski
  • 16:45- praca w grupach I
  • 18:30 - kolacja
  • 19:30 - Różaniec (Ogród Eden) - Zakończenie Adoracji - procesja eucharystyczna
  • 20:00 - Droga Światła
  • 22:30 - cisza nocna
  • 7:00 - pobudka
  • 8:00 - śniadanie
  • 9:00 - Modlitwa Spotkania
  • 9:15 - procesja eucharystyczna do Ogrodu Eden - Adoracja Najświętszego Sakramentu
  • 9:30 - konferencja III: Ks. Daniel Zając
  • 10:15 - praca w grupach II
  • 11:15 - próba scholi
  • 11:30 - przygotowanie liturgiczne
  • 12:00 - Eucharystia
  • 13:30 - obiad
  • 15:15 - Koronka do Miłosierdzia Bożego (Ogród Eden)
  • 15:30 - próba scholi
  • 16:00 - praca w grupach III ( i przygotowanie wieczornego spotkania)
  • 18:30 - kolacja
  • 19:30 - Różaniec (Ogród Eden) - Zakończenie Adoracji
  • 20:00 – Wieczór integracyjny
  • 22:30 - cisza nocna
  • 7:00 - pobudka
  • 8:00 - śniadanie
  • 9:00 - Jutrznia
  • 9:30 - procesja eucharystyczna do Ogrodu Eden - Adoracja Najświętszego Sakramentu
  • 9:45 - konferencja V: Ks. Waldemar Cisło
  • 10:30 - praca w grupach IV
  • 11:45 - próba scholi
  • 12:00 - przygotowanie liturgiczne
  • 12:30 - Eucharystia
  • 14:00 - obiad
  • 15:30 - Koronka do Miłosierdzia Bożego (Ogród Eden) i przeniesienie Najświetszego Sakramentu
  • 16:00 - Godzina Świadectw
  • 17:30 - kolacja
  • 18:00 – Koncert zespołu "niemaGotu"
  • 21:00 - zakończenie